X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Güvenlik Önerileri

AnasayfaGüvenlik Önerileri

Güvenlik Önerileri

Sayın Müşterilerimiz, son günlerde firmamız adına sahte siteler oluşturulup; sizin adınıza hesaplarınıza erişim sağlandığı tespit edilmiştir. Firmamız, bu gibi durumlarla itinayla mücadele etmektedir. Sizden de, bu sitelere karşı dikkatli olmanız kişisel verilerinizin güvenliği açısından önemlidir.

1. Alan adları
Lütfen, Zipweb'e bu alan adları ile giriş yaptığınızdan emin olun. Bu alan adları dışındaki alan adları firmamıza ait değildir.
-Ana Alan adımız: zipweb.com.tr
-zipyazilim.com
-zipyazılım.com (türkçe karakter)
-zipyazilim.net
-zipyazilim.xyz
-zpyzl.com
-zipdemo.xyz
-ahlteknoloji.com
-ahlteknoloji.com.tr
-zip.net.tr
-zipticaret.com
-zipticaret.com.tr

2. Güvenlik Sertifikası
Giriş yaptığınız sitenin sol üstünde tarayıcınız tarafından gösterilen "Güvenli" ikonunun olduğundan ve üzerine tıkladığınızda Güvenlik sertifikasının Sectigo RSA Domain adlı sağlayıcı tarafından verildiğinden emin olun. Eğer güvenli değil ikonunu görürseniz veya sertifikanın R3 gibi ücretsiz sağlayıcılar tarafından verildiğini görürseniz lütfen işlem yapmayınız.

3. Cep Onay aktivasyonu
Lütfen Zip Panel'e giriş yaptıktan sonra Zipweb > Tercihler > Cep Onay bölümünden Cep Onay hizmetimizi aktif ediniz. Bu şekilde farklı bir cihazdan hesabınıza giriş yapıldığında otomatik olarak Cep telefonunuza SMS ile doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kod tarafınızca sağlanmadan hesabınıza erişim mümkün olmayacaktır.

4. Parola Güncelliği
Parolanızı; Botların ve insanların tahmin edemeyeceği (12345678 gibi şifreler kullanmayınız.) biçimde maksimum 6 ayda bir güncellemenizi öneririz. Ayrıca Hosting hizmetiniz varsa Hosting hizmetinizin de parolasını sürekli güncellemenizi öneririz.

5. Güvenlik Kayıtları
Zip Panel üzerinden Güvenlik Kayıtlarınızı incelemenizi öneririz. Sizin tarafınızdan gerçekleştirilmeyen bir hizmet tespit ederseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

6. İP Kontrolü
Zip Panel'in en altında Son giriş tarihinizi ve İP Adresinizi görebilirsiniz. Size ait olmayan bir İP'den giriş yapıldıysa veya son giriş tarihinde giriş yapmadıysanız bize ulaşabilirsiniz.

Pishing amaçlı sahte siteler tespit ettiğiniz durumda bizimle 0850 850 2378 Çağrı merkezinden acilen iletişim kurmanızı rica ederiz. Pishing sitelerine hesap bilgilerinizi paylaştığınızda ve maddi/manevi herhangi bir kaybınız olduğunda AHL Teknoloji ve Ticaret AŞ sorumluluk kabul etmeyecektir.


Powered by WISECP

Zipweb Çözüm Merkezi

0850 840 51 15

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
15:47
×