X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

-----

İşbu sözleşmenin konusu, AHL TEKNOLOJİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (Sözleşmede 'Zipweb' olarak anılacaktır.) ile, Müşteri (Sözleşmede 'Alıcı' olarak anılacaktır.) arasında yapılan "E-Ticaret Paketlerinin kiralanmasıdır. Alıcı, Satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim ve iletişim bilgileri, satışa konu ürünün temel özellikleri, vergiler de dahil olmak üzere satış bedeli, ödeme şekli, teslimat koşulları ve masrafları ve buna benzer satışa konu ürün ile ilgili bütün ön bilgiler ve "cayma" hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılabileceği, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar ve buna benzer konularda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun biçimde satıcı tarafından bilgilendirildiğini, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürün siparişi verdiğini iş bu akit hükümlerince kabul ve beyan eder. www.www.zipticaret.com.tr sitesinde mevcut ön bilgilendirme ve alıcı tarafından yapılan alışveriş üzerine düzenlenen fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

Madde 1 - Sözleşmeye Konu olan ürünün gönderimi/teslimatı

Elektronik ortamda alınan mal/malların türü ve cinsi, âdeti, markası/modeli, satış bedeli, ödeme türü, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda yer aldığı gibidir. Fatura edilecek şahıs ile sözleşmeyi yapan şahısın aynı olması mecburidir. Aşağıda belirtilen bilgiler eksiksiz ve doğru olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı ya da eksik olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı alıcı kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluluğu alıcı kabul eder. Bundan dolayı müşteri; Zipweb'a karşı herhangi bir talep, tazminat ve bedel talebinde bulunmayacağını, hukuki ve cezai başvuruda yapmayacağını ve bu hususta Zipweb tarafından yapılacak işlem ve muamelelere muvafakat ettiğini tarafını ibra ettiğini de gayrikabili rücu olarak kabul, ikrar, beyan ve taahhüt etmektedir. Satıcı gerekli gördüğü durumlarda, alıcının vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi ve teslimatı durdurma hakkını saklı tutar. Satıcı siparişte sorun tespit ettiği durumlarda alıcının vermiş olduğu telefon, e-posta ve posta adreslerinden alıcıya ulaşamadığı takdirde siparişin yürürlüğe koyulmasını 7 (yedi) gün süreyle erteler. Alıcının bu zaman zarfında satıcı ile konuyla ilgili olarak yazılı usulde iletişim kurması beklenir. Bu zaman içerisinde alıcıdan herhangi bir yanıt alınamazsa satıcı, her iki tarafın da zarar görmemesi için siparişi iptal eder. Satışı yapılan paketler, elektronik ortamda teslim edilebilecek paketler olup; müşteriye herhangi bir posta/kargo gönderilmeyecek, ilgili yazılım; müşterinin satın alım sırasında beyan etmiş olduğu alan adı (domain)'e lisanslanacaktır. Zipweb, Alan adı ve SSL hizmetleri için oluşturulan faturanın son ödeme tarihi geçmesine rağmen ödenmemesi halinde, ilgili hizmetin askı sürecinden alınması amacıyla minimum 100,00 TL olmak kaydı ile açma - kapama adı verilen hizmet bedelini müşterisinden tahsil etmektedir. Müşterinin, ödemesini fatura son ödeme tarihinden önce tamamlaması halinde Zipweb'in açma-kapama bedeli tahsili yapmaya hakkı yoktur.

Madde 2 - Modül ve Uygulamalar

Zip Ticaret Paketleri, hem kiralamaya, hem satın almaya uygun paketlerdir. Aylık ve yıllık satın alımlar, kiralama kapsamına girmekte olup, Ömürlük satın alımlarda tek seferlik ödeme yapılarak, ürün alıcı tarafından ömür boyu kullanılabilir.

Zip Ticaret paketleri detayında yer alan modüller, yıllık satın alımlarda hediye edilmekte olup; apps.www.zipticaret.com.tr ('Zipweb Uygulama Marketi') üzerinden satışa sunulan modül ve/veya uygulamaların hiçbiri, paketlerin aylık alımlarında hediye olarak sunulmaz, sunulması; müşteri tarafından talep edilemez.

Zipweb, ilgili modül/uygulamanın aylık paketlerde sunulmadığını müşteriye peşinen bu sözleşmede ve Zip Ticaret Paket karşılaştırma detayında yer alan "SSS" bölümünün açıklamasında beyan etmiştir.

Madde 3 - Tarafların Cayma Hakkı

Zip Ticaret paketleri, taahhüt içeren paketler değildir. Müşteri, paketi satın aldıktan sonra; ödemesini peşinen yaptığı süre boyunca ürünü kullanır. Ürün kullanım süresi dolduğunda, Alıcı ve Satıcı taraf için çalışmanın devam etmemesi yönünde bir talep yoksa, alıcı ödeme yaparak hizmetine devam edebilir veya hizmetini durdurabilir. Zipweb, bu aşamada alıcıdan herhangi bir hak talep edemez.

Müşteri, paketi satın aldığı andan itibaren; bu paketin tüm detaylarını incelediğini ve tüm detayları ile paketi satın aldığını kabul ettiğini peşinen taahhüt eder. Bu sebeple, müşterinin; paketi satın aldığı periyot için iade talep etme hakkı bulunmamaktadır.

Zipweb, müşterinin hizmetini hizmet periyodu dolmadan iptal etmez, duraklatmaz. Bu duruma T.C Yasalarına (Pedofili, Çocuk İstismarı, Taciz/Tecavüze Teşvik ürün satışı ve diğer tüm Yasalara aykırı ürün/hizmetler.) aykırı hizmetler dahil değildir. Bu gibi bir hizmet/ürünün satışta olduğunun tespiti halinde Zipweb, alıcıyı uyarmadan ve iade etmeden hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

BU SÖZLEŞME EK SÖZLEŞMEDİR. SÖZLEŞMEYE "ZİPWEB HİZMET SÖZLEŞMESİ" DAHİLDİR. MÜŞTERİ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETTİĞİNDE, ZİPWEB HİZMET SÖZLEŞMESİNİ PEŞİNEN KABUL EDER.


Powered by WISECP

Zipweb Çözüm Merkezi

0850 840 51 15

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Destek
Satış öncesi destek!

Whatsapp Destek
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
16:23
×